Bureau van Es ~ RB&B

Wim van Es

Wim van Es

Ik werk sinds 1984 als trainer, trainingsontwikkelaar en opleidingsadviseur. Vanaf 2002 doe ik dat vanuit mijn eenmanszaak Bureau van Es ~ RB&B.  Ik ben de laatste 15 jaar steeds meer op het  terrein van ongewenste omgangsvormen (agressie, pesten, seksuele intimidatie en discriminatie) gaan werken.  Ik train  veel vertrouwenspersonen, werk zelf als extern en erkend vertrouwenspersoon, doe klachtonderzoek en ben lid van klachtencommissies.

Met ingang van 2023 zet ik mijn werk op een laag pitje en doe ik enkel nog af en toe een klus. 

 

Lidmaatschap, erkenning en beroepscode: vanaf 2023

Ik  ben  jaren lang lid geweest  van de  beroepsvereniging Develhub, de Nederlandse Vereniging van HRD professionals in Ontwikkelen en Opleiden.   

Ik ben jaren lang lid van de Landelijke Vereniging voor Vertrouwenspersonen geweest en van 2012 tot en met augustus 2023  door hen als vertrouwenspersoon erkend.

Ik onderschrijf de beroepscodes die bij beide verenigingen horen.

ik ben in verband met het terugbrengen van mijn werkzaamheden ook gestopt met beide lidmaatschappen.

Daarmee verloopt na augustus 2023 ook de formele erkenning van mijn vertrouwenspersoonschap.

 

  

Wim van Es